Relacja z Turnieju Siatkówki Plażowej w Konieczkowej

W sobotę 17 lipca br. na boisku do siatkówki plażowej w Konieczkowej odbył się pierwszy z pięciu turniejów w ramach „Amatorskich Mistrzostw Powiatu Strzyżowskiego w Siatkówce Plażowej 2021”. Do rywalizacji przystąpiło  7 drużyn z terenu całego powiatu.

Turniej rozegrano w systemie grupowym.  Mecze rozgrywano do dwóch wygranych setów. Rywalizacja w każdym ze spotkań była bardzo zacięta, a zawodnicy prezentowali wysoki poziom sportowy.

Wyniki końcowe turnieju w Konieczkowej:
I MIEJSCE: Budziaki Zaborów
II MIEJSCE: Bolrud
III MIEJSCE: Pro-Team
IV MIEJSCE: Dzikie Bobry
MIEJSCA V-VIII: Zaborovia Zaborów, Łysy Team, FC Wulkan

Dla najlepszych par turnieju przygotowano dyplomy i puchary, które wręczył Członek Zarządu Powiatu Strzyżowskiego Pan Józef Dzindzio, Wójt Gminy Niebylec Pan Zbigniew Korab oraz Dyrektor Powiatowego Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej Pan Kamil Mendocha.

Organizatorami turnieju byli:
Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie
Gminny Ośrodek Kultury w Niebylcu
Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej

Sędzią głównym zawodów był Pan Andrzej Charzewski, a sędzią technicznym Pani Ewelina Rak.

Pyszny poczęstunek dla zawodników turnieju zapewniła Dyrektor Ośrodka Kultury w Niebylcu Pani Agnieszka Cynar. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, a zwycięzcom gratulujemy wygranej. Wszystkim zawodnikom, życzymy sukcesów w dalszej części rozgrywek!

Klasyfikacja generalna „Amatorskich Mistrzostw Powiatu Strzyżowskiego w Siatkówce Plażowej 2021”

MiejsceNazwa drużynyPunkty
1Budziaki Zaborów10
2Bolrud8
3Pro-Team6
4Dzikie Bobry4
5FC Wulkan1
Łysy Team1
Zaborovia Zaborów1

P.S. W najbliższą sobotę spotkamy się na boisku do siatkówki plażowej w Szufnarowej. Przypominamy, że na zakończenie klasyfikacji generalnej (po pięciu turniejach) wręczone zostaną puchary Starosty Strzyżowskiego dla trzech najlepszych drużyn „Amatorskich Mistrzostw Powiatu Strzyżowskiego w Siatkówce Plażowej 2021”.

Kamil Mendocha
Dyrektor PCKiT w Wiśniowej