tlo_gora

Galeria

Strzyżowskie MINI EURO dla dzieci!!

REGULAMIN STRZYŻOWSKIEGO MINI EURO DLA DZIECIO PUCHAR STAROSTY STRZYŻOWSKIEGO I BURMISTRZA STRZYŻOWA23 czerwca 2024 r. I. Cel: 

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa 2023

Strzyżów, 22-23 lipca 2023 Wczesnym rankiem 22 lipca, czyli pierwszego dnia boisko w Strzyżowie stało się areną rywalizacji, kiedy to odbył się emocjonujący Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa w kat. OPEN. W wydarzeniu wzięło udział sześć drużyn męskich, które przybyły z różnych części regionu, by zmierzyć się w dynamicznych pojedynkach … Czytaj dalej Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa 2023

Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa DEBLE 2023 – relacja i galeria

W przedostatni weekend lipca, 3 korty Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie stały się areną zaciętej rywalizacji tenisowej podczas deblowego turnieju „DEBLE 2023”.

DRABINKA I HARMONOGRAM – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami które zostały wysłane bezpośrednio na adresy mailowe podane przy zgłoszeniu do turnieju!!

27-28 SIERPNIA 2022 – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Regulamin V Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa SINGLE 2022 I. ORGANIZATORZY: Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w StrzyżowiePowiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej

Skip to content
.