tlo_gora

Galeria

DRABINKA I HARMONOGRAM – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami które zostały wysłane bezpośrednio na adresy mailowe podane przy zgłoszeniu do turnieju!!

27-28 SIERPNIA 2022 – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Regulamin V Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa SINGLE 2022 I. ORGANIZATORZY: Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w StrzyżowiePowiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej

STREETBALL STRZYŻÓW 2022 – Galeria

W pierwszą sobotę lipca na Moje Boisko ORLIK 2012 rozegrany został turniej koszykówki ulicznej STREETBALL STRZYŻÓW 2022.

Bieg TropemWilczym w Strzyżowie – UTRUDNIENIA

W niedzielę 6 marca br. w Strzyżowie wystąpią utrudnienia w ruchu związane z organizacją Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”. W związku z wydarzeniem w godzinach 13.00-15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na następujących odcinkach ulic: Żarnowska, W. Witosa, Patryna, Rondo im. Rafała Paszka ps. „Królik”, Słowackiego, Rynek. Start biegu o godz. 13.00 z wejścia do … Czytaj dalej Bieg TropemWilczym w Strzyżowie – UTRUDNIENIA

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM w Strzyżowie – 15 SIERPNIA 2021 r.

Fundacja Wolność i Demokracja po raz dziewiąty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Impreza będzie mieć w tym roku także strzyżowską edycję. W dniu 15 sierpnia o 2021 roku o godz. 19:00 z wejścia do Tunelu Schronowego z II Wojny Światowej od ulicy Armii Krajowej wyruszą uczestnicy biegu, by pokonać jeden z dwóch … Czytaj dalej Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM w Strzyżowie – 15 SIERPNIA 2021 r.

Skip to content
.