tlo_gora

Galeria

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM W Strzyżowie

Fundacja Wolność i Demokracja po raz siódmy organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Impreza będzie mieć w tym roku także strzyżowską edycję. W dniu 3 marca o 2019 roku o godz. 12:00 z wejścia do Tunelu Schronowego z II Wojny Światowej przy ulicy Tunelowej wyruszą uczestnicy biegu, by pokonać jeden z dwóch dystansów 1963 m, 5 … Czytaj dalej Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM W Strzyżowie

0 komentarzy

Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej 2018 – relacja i galeria!!

Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej 2018 W sobotę 25 sierpnia 2018 r. rozegrany został Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany przez Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie. Była to jedna z atrakcji jakie czekały na mieszkańców Gminy Strzyżów podczas Zakończenia Wakacji 2018.

0 komentarzy

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego DEBLE 2018 – relacja i galeria!!

Turniej Tenisa Ziemnego DEBLE 2018 W sobotę 28 lipca br. na 3 kortach tenisowych Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji rozegrano turniej tenisa ziemnego DEBLE 2018.

0 komentarzy

Relacja z II etapu Wyścigu Kolarskiego “Solidarności” i Olimpijczyków, ze startem honorowym i ostrym na Rynku w Strzyżowie.

29 Międzynarodowy Wyścig Kolarski ,,Solidarności” i Olimpijczyków za nami. W dniu 4 lipca środa Strzyżów gościł 2 razy kolarzy 29. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego “Solidarności” i Olimpijczyków. Imprezie towarzyszył również 10 Mini Wyścig “Solidarności” czyli cykl kolarskich zawodów dla dzieci.

0 komentarzy

Mikołajki w kajaku – galeria

0 komentarzy
.