tlo_gora

Galeria

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM w Strzyżowie – 15 SIERPNIA 2021 r.

Fundacja Wolność i Demokracja po raz dziewiąty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”. Impreza będzie mieć w tym roku także strzyżowską edycję. W dniu 15 sierpnia o 2021 roku o godz. 19:00 z wejścia do Tunelu Schronowego z II Wojny Światowej od ulicy Armii Krajowej wyruszą uczestnicy biegu, by pokonać jeden z dwóch … Czytaj dalej Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM w Strzyżowie – 15 SIERPNIA 2021 r.

1 sierpnia 2021 r. – „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”

Wszystkich miłośników kolarstwa zapraszamy 1 sierpnia 2021 r. na Podkarpacki etap XII Rajdu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”,organizowanego przez Rajdy Dla Frajdy, a którego wspólnie z Powiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej będziemy gospodarzem. Na kolarzy czekają 3 warianty tras: => podróżnicza (ok. 175 km)=> sportowa (ok. 115 km)=> rekreacyjna … Czytaj dalej 1 sierpnia 2021 r. – „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa SINGLE 2019 – relacja

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa SINGLE 2019 Turniej SINGLE 2019 to druga po DEBLACH impreza tenisowa rozgrywana cyklicznie na kortach Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie.

BIEG KONSTYTUCJI 3 MAJA O PUCHAR STAROSTY STRZYŻOWSKIEGO I BURMISTRZA STRZYŻOWA

!!WYNIKI BIEGU KONSTYTUCJI 3 MAJA O PUCHAR STAROSTY STRZYŻOWSKIEGO I BURMISTRZA STRZYŻOWA!!

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM W Strzyżowie

WYNIKI BIEGU TROPEMWILCZYM W STRZYŻOWIE

Skip to content
.