tlo_gora

Korty tenisowe

Korty w Strzyżowie

 

 

 

 

 

Ośrodek Sportu w Strzyżowie posiada 3 korty ze sztuczną nawierzchnią akrylową do gry w tenisa ziemnego. Oświetlone korty usytuowane są w Ogródku Jordanowskim, gdzie znajduje się również plac zabaw dla dzieci oraz skate park. Park Wodny, będący wizytówką miasta położony jest w niewielkiej odległości od kortów, co sprawia, iż znajdujemy się w kompleksie rekreacyjno-sportowym prawie 10-tysięcznego miasteczka w południowo- wschodniej Polsce. Obiekt jest ogrodzony i monitorowany.

Od 9 kwietnia 2016 roku można korzystać z kortów tenisowych w Ogródku Jordanowskim. Zakończyła się trwałość projektu p.n. Budowa Integracyjnego Parku Sportu i Rekreacji w Strzyżowie. Od sezonu 2021 nie będzie możliwości zakupieniu karnetów miesięcznych, w zamian wprowadzona została specjalna karta sezonowa.  W związku z tym prosimy o zapoznanie się z cennikiem REGULAMINEM KORTÓW oraz regulaminem Karty sezonowej na korty. Do dyspozycji użytkowników karty sezonowej udostępniamy mozliwość wcześniejszej rezerwacji poprzez  SYSTEM REZERWACJI.

Płatność za wszelkie usługi w Parku Integracyjnym będzie dokonywana w Kasie Krytej Pływalni na ul. Polnej. Po zakupie odpowiedniego biletu otrzymają Państwo kod do odblokowania elektronicznego zamka na kortach (kod należy poprzedzić znakiem #).

 

Zapraszamy!

Skip to content
.