tlo_gora

Imprezy sportowe i rekreacyjne

XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok 2022 – zapisy

W dniach od 30 września do 2 października 2022 r. odbędzie się XI Ogólnopolski Spływ Kajakowy Szlakiem Rzeki Wisłok. Na uczestników czeka do pokania dystans 33 km oraz mnóstwo innych atrakcji.

RolkoWisłok – Fischer Rollerski Cup 2022

8 października 2022 r. odbędzie się kolejna, III już edycja imprezy – RolkoWisłok, bieg wzdłuż podkarpackiej rzeki. Tegoroczna edycja jest wyjątkowa, gdyż kończy cały cykl Fischer Rollerski Cup 2022.

Nocny bieg Świętego Michała – zapisy

15 października 2022 r. odbędzie się Nocny Bieg Świętego Michała – patrona miasta Strzyżowa. Jest nam niezmiernie miło, być w gronie współorganizatorów kolejnego biegowego wydarzenia. Zachęcamy do wzięcia udziału!! Po więcej informacji zapraszamy na profil Stowarzyszenia Pogórze Ultra Trail: https://www.facebook.com/PogorzeUltraTrail Regulamin i link do zapisów:https://competitions.timekeeper.pl/nocny-bieg-sw-michala…

DRABINKA I HARMONOGRAM – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami które zostały wysłane bezpośrednio na adresy mailowe podane przy zgłoszeniu do turnieju!!

27-28 SIERPNIA 2022 – V AMATORSKI TURNIEJ TENISA ZIEMNEGO – SINGLE 2022

Regulamin V Amatorskiego Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa SINGLE 2022 I. ORGANIZATORZY: Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w StrzyżowiePowiatowe Centrum Kultury i Turystyki w Wiśniowej

Skip to content
.