tlo_gora

O nas

Centrum Sportu, Turystki i Rekreacji zostało utworzone w celu skupienia wszelkich działań turystycznych, wypoczynkowych, rekreacyjnych oraz sportowych. Centrum udostępnia szkołom działającym na terenie gminy i powiatu strzyżowskiego swoją bazę oraz obiekty, które mogą w znaczny sposób pomóc w realizacji badań programowych, w zakresie kultury fizycznej. Między innymi:

  • prowadzenie nauki pływania
  • organizowanie imprez sportowych
  • nauka jazdy na nartach i snowboardzie

Nie tylko pomaga szkołom, ale także jednostkom oraz mieszkańcom powiatu i gminy. Polepszamy ciągle poziom usług w zakresie kultury fizycznej i turystyki, współpracujemy z towarzystwami, organizacjami pozarządowymi w zakresie sportu turystyki i rekreacji. Naszym głównym celem jest stworzenie obiektu przyjaznego dla osób niepełnosprawnych, prowadzenie zajęć rehabilitacyjnych, wspomagających leczenie schorzeń – głównie układu oddechowego. Nasze Centrum organizuje również zajęcia czynnego wypoczynku przez cały rok, czy to zima czy lato, zawsze staramy się uczyć młodzież jak aktywnie wypoczywać, dlatego zaczynamy organizować spływy kajakowe, półkolonie sportowe, nauki gry w tenisa i naukę jazdy na nartach i snowboardzie.

Do tych wyżej wymienionych przykładów, które i tak nie oddają w całkowitym stopniu pracy instruktorów i zaangażowania pracowników Centrum Sportu, mamy do dyspozycji:

  • Obiekt Centrum Rekreacyjno-Rehabilitacyjne Kryta Pływalnia „OTYLIA”
  • Kompleks boisk sportowych wraz z sezonowym sztucznym lodowiskiem
  • Ścieżki rekreacyjne w Strzyżowie
  • Ogródek Jordanowski

Wszystkie te obiekty stanowią bazę Ośrodka Sportu w Strzyżowie

Zapraszamy do nas, my uczymy, leczymy i bawimy, tego nie znajdziesz nigdzie indziej.

Skip to content
.