Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej 2019 – relacja i galeria!!

Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej 2019

W sobotę 24 sierpnia 2019 r. rozegrany został Strzyżowski Turniej Siatkówki Plażowej zorganizowany przez Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji w Strzyżowie.

Zgłosiło się 15 par męskich lecz w sobotni poranek w biurze zawodów pojawiło się 10 z nich. Po konsultacji z sędzią głównym i kapitanami drużyn, ustalono system rozgrywek na brazylijski, który gwarantuje każdej z drużyn rozegranie co najmniej 2 meczów.

Równo o godzinie 9:00 zabrzmiał gwizdek rozpoczynający pierwszy z pojedynków, w którym spotkały się Cebulixy i GK. Pogoda dopisywała i turniej przebiegał sprawnie bez żadnych przerw. Jako pierwsze z turniejem po dwóch przegranych pożegnały się pary MBrothers oraz GK.  W wolnym czasie drużyny oczekując na swój mecz mogły rozgrzewać się obok boiska oraz posilić się kiełbaską z grilla.

Poziom gier był bardzo wyrównany, pary grały do dwóch wygranych setów, o rozstrzygnięciu kilku z meczów zadecydować musiał tie-break. Do najlepszej 4 turnieju zakwalifikowały się drużyny Witek/Mitka, Habibi, Ciemna Strona Pomidora oraz Waszczuk/Opiela.

Po dwóch bardzo zaciętych półfinałach poznaliśmy finalistów. W meczu o 1 miejsce spotkały się pary Witek/Mitka oraz Waszczuk/Opiela w którym lepsi okazali się Ci pierwsi. Mecz o 3 miejsce wygrała para Habibi pokonując Ciemną Stronę Pomidora.

Najlepsze 3 drużyny otrzymały nagrody finansowe, oraz upominki ufundowane przez sponsorów, a mianowicie vouchery na kajak od firmy Spływy Kajakowe LOLEK, kupony na desery, pizzę i nuggetsy od Restauracji Bistro Break. Najmłodsi uczestnicy otrzymali sprzęt komputerowy od firmy TRITON. Wszystkim sponsorom dziękuję za okazane wsparcie.

Wielkie podziękowania dla sędziów Pana Andrzeja Charzewskiego i Mateusza Górnickiego oraz ich pomocnika – Karola :-). Dziękuję również  pracownikom CSTiR w Strzyżowie za pomoc i zaangażowanie w organizację turnieju.

Do zobaczenia na za rok!!
p.o. dyrektor
Krzysztof Szaro