Podwórko Nivea może powstać w Strzyżowie

Firma Nivea od lat pielęgnuje rodzinne relacje i w pozytywny sposób aktywizuje lokalną społeczność. Do tej pory, w ramach prowadzonych akcji powstało 40 Podwórek Nivea, 100 placów zabaw oraz wyposażono 100 szkółek piłkarskich w całym kraju.

W tym roku również powstanie 40 Podwórek Nivea- czyli rodzinnych miejsc zabaw, integracji i spędzania wolnego czasu dla dzieci i rodziców. Gmina Strzyżów przystąpiła do akcji, zgłaszając lokalizację przy ul. 700 – lecia Strzyżowa – obecny plac zabaw, znajdujący się w sąsiedztwie bloków komunalnych i Domu Nauczyciela. Już od 5 maja będzie można wziąć udział w akcji i głosować, aby Podwórko Nivea powstało właśnie w Strzyżowie. Głosować można za pośrednictwem strony internetowej:

http://www.nivea.pl/Porady/ext/pl-PL/podworko2016

Każdego dnia można oddać jeden głos.
Konkurs składa się z dwóch etapów głosowania:

– Etapu I trwającego od 5 maja do 2 czerwca br. do godz. 23:59:59
– oraz Etapu II trwającego od dnia 3 czerwca do 30 czerwca br. do godz. 23:59:59.

W każdym etapie głosowania zostanie wyłonionych 20 zwycięskich lokalizacji.
W całej Polsce powstanie 40 Podwórek Nivea w tych lokalizacjach, które zbiorą największą liczbę głosów.

Plac zabaw będzie się składał m.in. z multi zestawu wspinaczka, zjeżdżalni z tunelem, piaskownicy z daszkiem, huśtawki ważki, kiwaka dwuosobowego, skakanki, gry w klasy, huśtawki wahadłowej podwójnej, karuzeli z siedziskami, huśtawki bocianie gniazdo, kosza do segregacji odpadów, ławki, stojaka rowerowego, nawierzchni piaskowej oraz tablicy informacyjnej z regulaminem.

Każdy głos się liczy, dlatego też zachęcamy do głosowania!

Ewelina Brodowska-Mularz940_550_podworko