20 lipca 2019 – Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Strzyżowa DEBLE 2019

Amatorski Turniej Tenisa Ziemnego
o Puchar Burmistrza Strzyżowa
DEBLE Strzyżów 2019

I. DATA TURNIEJU:
20 lipca 2019 r. – sobota

II. MIEJSCE TURNIEJU :
3 korty tenisowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji  w Strzyżowie przy ul. Mostowej o nawierzchni akrylowej.

III. SYSTEM ROZGRYWEK:
1. Drużynę tworzy para mężczyzn.
2. Drabinka maksymalnie 16 par – system pucharowy “w przód” i w “tył”. Para deblowa przegrywająca swój pierwszy mecz gra w “turnieju pocieszenia”.
3. Mecze rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów, przy stanie 1:1 w setach  – super tie-break  do 10 pkt.
4. Wszystkie gry rozgrywamy zgodnie z harmonogramem. Spóźnienie na wyznaczony termin meczu powyżej 15 min skutkuje utratą gema za każdą minutę spóźnienia.
Dla przykładu: 18 min spóźnienia, to rozpoczęcie meczu dla pary, która nie zdążyła się pojawić – od stanu 0:3.
5. Mecze rozgrywane będą piłeczkami Wilson!!

III. ZGŁOSZENIA i PROGRAM ZAWODÓW:
Zgłoszenia do 19.07.2018 do godz.16:00 za pomocą Formularza na stronie www.cstr.pl !! Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę na udział w turnieju z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

V. NAGRODY:
1. Puchary i drobne upominki dla trzech najlepszych par w turnieju głównym i w ,,turnieju pocieszenia”.
2. Dyplomy dla wszystkich par.
3. Player’s Party – sobota 20.07 od godz. 11.00 – 13.00 – grill dla uczestników turnieju.