1-2 sierpnia 2020 – Turniej Tenisa Ziemnego Puchar Starosty Strzyżowskiego i Burmistrza Strzyżowa DEBLE 2020

IV. MIEJSCE TURNIEJU :
3 korty tenisowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji  w Strzyżowie przy ul. Mostowej o nawierzchni akrylowej.

1. Drużynę tworzy para mężczyzn lub kobiet,
2. W kategorii Samorządowcy, zawodnicy muszą być pracownikami gminnych lub powiatowych Jednostek Samorządowych z terenu powiatu strzyżowskiego.
3. Zawodnik może grać tylko w jednej parze.
4. Drabinka system pucharowy lub grupowy. Decyzja zostanie podjęta w dniu zawodów w zależności od ilości zgłoszonych par. Możliwe jest również rozegranie turniejów pocieszenia dla przegrywających swój pierwszy pojedynek.
5. Mecze rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów, przy stanie 1:1 w setach  – super tie-break  do 10 pkt.
5. Wszystkie gry rozgrywamy zgodnie z harmonogramem. Spóźnienie na wyznaczony termin meczu powyżej 15 min skutkuje utratą gema za każdą minutę spóźnienia.
Dla przykładu: 18 min spóźnienia, to rozpoczęcie meczu dla pary, która nie zdążyła się pojawić – od stanu 0:3.
6. Mecze rozgrywane będą piłeczkami Wilson!!

III. ZGŁOSZENIA i PROGRAM ZAWODÓW:
Zgłoszenia do 30.07.2020 do godz.15:00 za pomocą Formularza na stronie www.cstr.pl !! Decyduje kolejność zgłoszeń.
Osoby niepełnoletnie muszą posiadać zgodę na udział w turnieju z podpisem rodzica lub opiekuna prawnego.

9.30 – Rozpoczęcie gier turnieju w kategorii OPEN
11.00 – 13.00 – Player’s Party dla zawodników.
18.00 – zakończenie gier

2.08.2020 – NIEDZIELA
9.00 – Rozpoczęcie gier w kategorii OPEN kobiety, JUNIOR i SAMORZĄDOWCY oraz mecze  półfinałowe i finałowe w kategorii OPEN
około 16.00 – ceremonia rozdania nagród i zakończenie turnieju.

IV. WPISOWE:
Płatne w dzień turnieju tuż przed pierwsza grą:
5 zł – od osoby niepełnoletniej
20 zł – od osoby pełnoletniej

V. NAGRODY:
1. Puchary i drobne upominki dla trzech najlepszych par we wszystkich kategoriach turnieju.