Turniej Siatkówki Plażowej Strzyżowa CSTR 2013

W dniach 11-12 maja br. na boisku do siatkówki plażowej mieszczącym się przy kortach odbył się Turniej Piłki Plażowej Strzyżów 2013, w którym wzięło udział 25 drużyn.

Uczestnicy turnieju siatkówki plażowej CSTR

Turniej siatkówki plażowej był okazją do inauguracji sezonu piłki plażowej i sprawdzenia swoich umiejętności, a rozgrywki toczyły się w dwóch kategoriach: dwójki męskie i dwójki mieszane. Turniej rozgrywany był przez dwa dni. Pomimo lekkiego chłodu w niedzielę dokończono gry półfinałowe i wyłoniono zwycięzców poszczególnych kategorii.

Kategoria dwójek męskich:

  • I miejsce dla drużyny Kiszone Ogórki w składzie Piotr Leszkowicz, Przemysław Leszkowicz
  • II miejsce dla drużyny Młode Wilki w składzie Michał Maliszewski, Kacper Rozlepiło
  • III miejsce dla drużyny Triton w składzie Janusz Rokita, Jakub Adamczyk

Kategoria dwójki mieszane Miksty

  • I miejsce zdobyła drużyna Dzieci Kwejka i Fejsbuka w składzie Sylwia Tomczyk, Przemysław Leszkowicz
  • II miejsce dla drużyny Pokemony w składzie Izabela Jacek, Paweł Marcinowski
  • III miejsce dla drużyny Wymiataczy w składzie Wioletta Drozd, Janusz Rokita

Rozgrywki siatkówki plażowej

Tradycją imprez organizowanych przez Ośrodek Sportu w Strzyżowie są upominki dla wszystkich uczestników zawodów, które fundują sponsorzy m.in. „pendrivy”, kamerki i nawigację od Firmy TRITON, vouchery do gry w kręgle w Kręgielni KULA w Galerii Nowy Świat w Rzeszowie oraz ręczniki, koszulki i daszki z Centrum Sportu. Wszyscy uczestnicy mieli okazję spróbować wyrobów wędliniarskich ufundowanych przez pana Marka Leśniaka, które zostały przyrządzone na grillu przez pracowników CSTiR, a pragnienie zostało ugaszone przez wodę mineralną ufundowaną przez firmę Polonea Inwest Sp. z o.o ze Stępiny.

Zawody CSTR

Zawodnicy turnieju CSTRTurniej siatkówki plażowej

Zawody zostały przeprowadzone w duchu „Fair Play”, czego pilnowali sędziowie: Andrzej Charzewski, Lesław Maciaszkiewicz, Tomasz Perłowski i Mateusz Górnicki.

Sędzia turnieju CSTRArbiter podczas turnieju CSTR

Dziękując wszystkim za wsparcie i za pomoc w organizacji turnieju – zapraszamy do udziału w Amatorskiej Strzyżowskiej Lidze Siatkówki Plażowej. Szczegóły w czerwcu na stronie www.cstr.pl

Więcej zdjęć z turnieju siatkówki plażowej można zobaczyć w galerii (link)

tekst: W. Drozd
zdjęcia: K.Szaro