PAULA GAWRON zdobywa złoto MISTRZOSTW POLSKI Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu w Olsztynie na 100 m zmiennym!!

Emocje już opadły ale tak…tak…. to nie jest sen!! Paula Gawron jest złotą i brązową medalistką Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych 14 lat w Pływaniu!! Są to pierwsze medale Mistrzostw Polski dla klubu jak i Strzyżowa.

Podsumujmy więc cały weekend zmagań naszych zawodników. W dniach 14-16 grudnia br.  odbyły się Zimowe Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat w Ostrowcu Świętokrzyskim  oraz Zimowe Mistrzostwa Polski w Juniorów 14 lat w Olsztynie.

W Ostrowcu Świętokrzyskim Klub Pływacki CSTiR reprezentowała Dorota Piejko, natomiast w Olsztynie Paula Gawron. Obie zawodniczki dostarczały od samego początku niesamowitych emocji.

Starty Doroty na mistrzostwach:

50 m motylkowy – 34 miejsce w eliminacjach
100 m motylkowy – 18 miejsce występując w finale B
200 m motylkowy – 11 miejsce zwycięstwo w finale B
200 m dowolny – 32 miejsce w eliminacjach
400 m dowolny – 33 miejsce w eliminacjach

W Olsztynie Paula Gawron już w sobotę dostarczyła nam niesamowitych emocji zdobywając brązowy medal na dystansie 50 m stylem motylkowym.  Niedziela to kolejny sukces, złoty medal na dystansie 100 m stylem zmiennym.

Starty Pauli na mistrzostwach:

50 m dowolny – 5 miejsce
100 m dowolny – 6 miejsce
50 m motylkowy – BRĄZOWY MEDAL
100 m zmienny – ZŁOTY MEDAL
200 m zmienny – 5 miejsce

Wielkie gratulacje dla obu zawodniczek za ich ciężką codzienną pracę, konsekwencję i pracowitość. Miejmy nadzieję że ten sukces przyczyni się do rozkwitu popularności pływania w Gminie Strzyżów i kolejne medale będą tylko kwestią czasu.

Szczególne gratulacje dla Rodziców naszych zawodniczek oraz Pani Trener Edyty Wilk. To wielki sukces dla klubu pływackiego CSTiR ale również miasta i gminy  Strzyżów. Dziękuje sponsorom, dzięki którym Paula Gawron i Dorota Piejko, mogły reprezentować Strzyżów na Mistrzostwach Polski w Pływaniu w Ostrowcu Świętokrzyskim i Olsztynie: Firmom Modern Forms, Triton, panu Tomaszowi Grodzkiemu oraz pani Wioletcie Drozd.

Dziękuje wszystkim, którzy wspierali nasze zawodniczki i życzyli wygranej!!

p.o. dyrektor CSTiR
Krzysztof Szaro

Przypomnijmy sobie niektóre momenty

Złoty wyścig na 100 m zmiennym na poniższej relacji z III dnia Mistrzostw Polski rozpoczyna się od 1:30.00 a dekoracja od 2:31.00 !!