NESTLE poRUSZA POLSKĘ – Głosuj na STRZYŻÓW!!

Nestle Porusza Polskę

W tym roku Firma Nestle świętuje 150 – lecie istnienia na świecie. Od samego początku główną ideą firmy oprócz troski o jakość wytwarzanych produktów jest propagowanie zdrowego stylu życia wśród swoich konsumentów. Jedną z atrakcji przygotowanych w ramach jubileuszu dla klientów Nestle jest ogłoszony konkurs dla gmin, w którym do wygrania jest 16 siłowni na świeżym powietrzu, które powstaną w wybranych przez gminy lokalizacjach.

W ramach ogłoszonego konkursu Gmina Strzyżów zgłosiła lokalizację, podając działkę nr 204/3 położoną w Strzyżowie, obręb ewidencyjny nr 1 o powierzchni 0,13 ha przy ulicy Kombatantów, stanowiącej licznie uczęszczany szlak spacerowy prowadzący do Ośrodka sportów zimowych w Łętowni.

Zgłoszona lokalizacja przeszła pozytywną weryfikację i została zakwalifikowana do etapu głosowania, które potrwa do 6 lipca br.

Głosowanie odbywa się drogą internetową, poprzez oficjalną stronę akcji Nesle Porusza Polskę. Każdy zainteresowany może oddać jeden głos dziennie przez cały okres trwania konkursu.

Nowoczesne i świetnie wyposażone siłownie terenowe powstaną w 16 zwycięskich lokalizacjach i będą mogły stać się miejscem spotkań, w którym lokalna społeczność będzie mogła aktywnie spędzać czas.

Aby głosować w konkursie należy kliknąć poniższy link:

http://www.nestleporusza.pl/glosowanie

Zachęcamy do głosowania!

                                                                            Ewelina Brodowska-Mularz