Dzień Dziecka w strefie Funduszy Europejskich

Dzień Dziecka to niezwykłe święto, dzięki któremu najmłodsi mogą poczuć się wyjątkowo, a my, dorośli, mamy szansę przeżyć chwilę dziecięcej radości razem z nimi. Jest to czas, kiedy możemy sprawić, że poczują się szczególnie docenione i kochane. Ale jak to zrobić? Jak sprawić, aby Dzień Dziecka był dla nich niezapomniany? Jak podarować im chwilę, którą zapamiętają na zawsze?

Zapraszamy na „Dzień Dziecka w strefie Funduszy Europejskich” organizowany przez Gminę Strzyżów i Dom Kultury „Sokół” w Strzyżowie już 4 czerwca, na placu obok DK. Przygotowane przez nas atrakcje pozwolą uczcić to święto w niezapomniany sposób.
Wydarzenie muzycznie rozpoczną najmłodsi soliści odśpiewując „Odę do radości”.

Atrakcyjności naszemu wydarzeniu nadadzą:
– krakowska GRUPA LOCOMOTORA a wśród nich akrobaci, żonglerzy, monocykliści, tancerze i tancerki, klauni mimowie i aktorzy zabiorą najmłodszych w fantastyczną podróż do świata cyrkowego prezentując animacje, warsztaty teatralne, zabawy integracyjne i pokazy zręcznościowe a to wszystko opatrzone sporą dawką humoru!
– magiczne piana party oraz podniebne skoki na eurobungee przygotuje dla nas firma Bart- Fun,
– słodki smak wydarzeniu nada mobilny bar dla dzieci przygotowany przez Firmę HECCA, gdzie najmłodsi będą mogli sięgnąć po przysmaki z czekoladowej fontanny, słodkie desery i koktajle,
– radosne chwile zatrzymamy na dłużej dzięki tematycznej Fotobudce,
– do udziału w wydarzeniu zaproszone zostały również służby ratownicze: odbędą się pokazy udzielania pierwszej pomocy, prezentacje sprzętu ratowniczo – gaśniczego oraz policyjnego,
– kolorowe stoisko dla Małych Miłośników książek przygotuje Księgarnia NOVA, która specjalnie na nasze wydarzenie zaprosiła sławną Kicię Kocię!
– swe sportowe umiejętności będzie można sprawdzić podczas bicyklady oraz rodzinnego turnieju minigolfa,
– Firma AEROMENTORS zaprosi na wystrzałowe eksperymenty,
– wspaniałe nagrody odbiorą zwycięzcy konkursu plastycznego ph. „Fundusze wokół nas”,
– ponadto będą na Was czekać dmuchańce, stoiska wystawienniczo-handlowe, wystawa zdjęć wielkoformatowych, a na zakończenie odbędzie się Disco dla dzieci!

Rodzice będą mogli wziąć udział w spotkaniu informacyjnym dotyczącym pozyskiwania środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej i podniesienia swoich kwalifikacji zawodowych, które rozpocznie się o godzinie 13:oo w Sali konferencyjno-bankietowej (II
piętro) w Domu Kultury „Sokół”. Ponadto zorganizowany zostanie „Punkt Funduszy Europejskich”, który swoja obecnością będzie wspierać ideę podnoszenia świadomości znaczenia FU.
Wydarzenie odbywa się dzięki wsparciu finansowemu z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.