Turniej Tenisa Ziemnego MIKSTY o Puchar Burmistrza Strzyżowa 2017

UWAGA!!

START  TURNIEJU ORAZ LOSOWANIE PAR PRZENIESIONE NA 14.10.2017 NA GODZINĘ 11:00 !!

DATA TURNIEJU:

14 października 2017

MIEJSCE TURNIEJU :

3 korty tenisowe Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji  w Strzyżowie ul. Mostowa 1
Nawierzchnia: akryl

SYSTEM ROZGRYWEK:

Drabinka 16 par – system pucharowy „w przód” i w „tył”
Przegrywająca swój pierwszy mecz drużyna(para) gra w „turnieju pocieszenia”

Mecze rozgrywane systemem do dwóch wygranych setów, przy stanie 1:1 w setach  – super tie-break  do 10 pkt.

Wszystkie gry rozgrywamy zgodnie z harmonogramem. Spóźnienie na wyznaczony termin meczu powyżej 15 min skutkuje utratą gema za każdą minutę spóźnienia.
Dla przykładu: 18 min spóźnienia, to rozpoczęcie meczu dla pary, która nie zdążyła się pojawić –  od stanu 0:3

Mecze rozgrywane będą piłeczkami Wilson!!

ZGŁOSZENIA i PROGRAM ZAWODÓW:

Drużynę / parę tworzy kobieta i mężczyzna.

Zgłoszenia do 13.10.2017 do godz.16:00  !!!

LISTA ZGŁOSZONYCH PAR!!

14.10.2017 – SOBOTA

9.30 – Rozpoczęcie gier

WPISOWE:

50 zł – od pary płatne przed pierwsza grą.

NAGRODY:

Puchary dla trzech najlepszych par w turnieju głównym i w ,,turnieju pocieszenia”.

Upominki dla każdej pary występującej w turnieju – losowanie po zakończeniu pierwszej rundy rozgrywek turnieju.